Wet n wild Ultimate Retractable Brow Pencil Kaş Kalemi

 
Herkese merhaba💛

Bugün sizlere çok sevdiğim bir diğer ürün olan Wet n wild markasının Ultimate Retractable Brow Pencil Kaş Kalemi nden bahsedeceğim. Ben kalemlere karşı biraz önyargılıydım ve yıllarca bu yüzden pomad kullandım. Kaş kalemi kaşları döküyor diye duyduğum andan itibaren kalem kullanmayı bırakıp pomad ürünlere geçiş sağlamıştım taa ki Wet n Wild standına baktığımda bu ürünü bulana dek. Görünüşü aplikatürü ilgimi çekti teasterında baktığımda yapısı duruşu çok güzeldi..Size bir ürün ne kadar övülürse o kadar övmek isterim. Çünkü gerçekten çok beğendim bitince gidip tekrar aldım..👌


Wet n Wild Kaş Kalemi Yorumum 

Wet n Wild Ultimate Retractable Brow Pencil kaş kalemi ile alakalı memnuniyetimi yukarıda anlattım. Peki beni bu kadar memnun eden şeyler nelerdi?

  • Birincisi incecik görünümü çok güzel
  • Üçgen ucuyla ürün şekil vermenizi kolaylaştıracak 
  • Arkasında taramaya yardımcı aplikatörü var bu benim için ayrı sevdiğim özellik oldu
  • Pigmenti yüksek rengini hemen veriyor.👍

                                 
                   Wet n Wild Kaş Kalemi Fiyatı

Benim aldığım kaş kalemi  açık tonlu olanı beyaz tenli olduğum için koyu renk istemiyorum. Doğal küllü bir renk.Ben şekil verip daha kalkık durması için kullanıyorum. Çok memnunum.
Wet n wild çok başarılı bir ürün satışa sürmüş. Fiyatından bahsedecek olursam, indirimsiz 27.99 TL. İndirimde daha uygun fiyata alabilirsiniz.
Önyargımı kırıp pomad üründen bu sürümü çok kolay olan ürüne geçişimi sağladığı için çok memnunum. Tavsiye ederim. Alın aldrın. Tekrar karşılaşmak dileğiyle.Güzellikle kalın.💋💜

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beaulis Zıp İt Likit Mat Ruj

BEAULİS MİNİ PALETTE LİPSTİCK KİTİ

Loreal Paris True Match Fondöten