Estee Lauder Double Wear Fondoten


Herkese merhaba 🌺

Bugün sizlerle en sevdiğim ürünlerden biri olan Estee Lauder Double Wear fondotenden bahsetmek istiyorum.

Estee Lauder Double Wear


Biliyorsunuz ki, fondoten seçimi ve duruşu hepimiz için çok önemli bir konu. Benim de üzerinde durduğum ve her fondötenle anlaşamadığım bir cilt tipim var.. Aradığımız özellikler genellikle belirli başlı şeyler ve kusursuz görünen cilt makyajı olucaktır. Sizde benim gibi pürüzsüz bebek gibi gözüken ve saatlerce kusma yapmayacak bir fondoten arayışındaysanız pahalı bir marka olan bu fondotene şans verebilirsiniz.
Estee Lauder Double Wear fondoten genellikle profesyonel makyaj artistlerinin gelin makyajlarında kullandığı bir fondotendir. Ürünü ilk önce yüzümde nasıl durduğunu merak edip denettirdim ve sonunda hiç pişman olmadan aldım, harika bir ciltle bütünleştim🧡

Estee Lauder Double Wear


Gelelim ürünün vaatlerine ;

- Gün boyu kusursuz bir bitiş sağlar.
- Bu kalıcı fondöten ısı, nem ve saatler süren aktivitelerden bile etkilenmez. Estee Lauder Double Wear fondoten , cildin hem tazeliğini hem de doğallığını korur.
- Renk değiştirmez, dağılmaz, giysilere bulaşmaz.
- Güne başlarken elde ettiğiniz bitişi bu fondöten ile artık günün sonuna kadar kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Gün boyu kusursuz bir bitiş sağlar.


Benim görüşüm ;
Söylediği bütün vaatleri teker teker yerine getiren harika pahalı marka olan bir fondoten🌺 Kusursuz bir görünüm sağlaması👌 Gün boyu kalıcı olması ve ne kadar terlerseniz terleyin kusma dağılma bulaşma yapmaması👌 Sph10 içermesi🧡 Hepsi aradığımız özellikler arasında ve tek kelimeye muhteşem..
Olumlu özellikleri söyledim hiç mi olumsuz bir şey yok diyeceksiniz, Evet var arkadaşlar, şimdi olumsuz özelliğinden bahsetmek istiyorum. 
1.si boyutunun çok küçük olması, hemen bitme sebebi.. 
2.si şişenin pompası olmaması ve kontrolsüz ürün akması, 
3.sü fiyatı. 
Bunlar benim için olumsuz özelliklerdir. Güncel fiyatını söylemek istiyorum şuan 319 tl. Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. 

Güzellikle kalın🌺🌺


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beaulis Zıp İt Likit Mat Ruj

Loreal Paris True Match Fondöten

BEAULİS MİNİ PALETTE LİPSTİCK KİTİ