Diadermine Ferahlatıcı Derinlemesine Bakım Kremi


Herkese merhaba🌺

Bugün sizlere severek kullandığım cildimin ışıltısını ve nem dengesini sağlayan çok severek kullandığım üründen bahsetmek istiyorum🧡 Diadermine Ferahlatıcı Derinlemesine Bakım Kremi..

Diadermine Bakım Kremi


Ürünü yaklaşık 5-6 aydır her gün kullanıyorum. Makyaj bazı etkisi gören, cildinizi nefes aldırıp nemlendirme işlevini yerine getiren bakım kremi.

Diadermine Ferahlatıcı Derinlemesine Bakım Kremi Vaatleri

Hafif ve hızlı emilen formülü sayesinde cildinizi 48 saat derinlemesine nemlendirir. Ferahlık etkisiyle cildinizi anında canlandırır, tazeleyip aydınlatarak daha canlı ve göz alıcı bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Günlük kullanıma uygundur. Diadermine Ferahlatıcı Derinlemesine Bakım Kremi Yorumum

Diadermine Ferahlatıcı Derinlemesine Bakım Kremi aldığımda ferahlatıcı ve derinlemesine bakım kremi olması ilgimi çekmişti, ne olduğunu pek anlayamasam da ilginç olduğu kesindi. Ürünü ilk açtığımda yapısı dikkatimi çekti, ürün jel kıvamda ve akışkan bir yapıdaydı. Yüzüme sürdüğümde o yanma hissi ve ferahlatıcı hisle ne demek istendiğini anlamış oldum. Yüzümde oluşan on yanma hissi 10 saniye içerisinde yerini rahatlatıcı etkiye bıraktı. İçerisinde zararlı bir madde bulunmaması içimi rahatlattı, gliserin oluşu makyaj altına baz oluşumunu kuvvetlendirdi. Baz sürmek istemediğiniz de direk fondoteni uygulayabilirsiniz. O işlevi de görüyor. Fiyatı da gayet uygun👏🏻 Severek kullanıyor ve tavsiye ediyorum.

 Güzellikle kalın🌺

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beaulis Zıp İt Likit Mat Ruj

Loreal Paris True Match Fondöten

BEAULİS MİNİ PALETTE LİPSTİCK KİTİ