Wet n Wild Cover All Concealer Palette

Herkese merhaba:)

Bugün sizlerle çok sevdiğim uygun fiyatlı bir diğer marka olan  Wet n Wild Cover All Concealer Palette n bahsetmek istiyorum.. Gratis te reyonlara bakarken gözüme bu 4 lü ürün çarptı, meraklıyım tabi böyle şeylere direk sepete atıp eve gidince hemen denedim ..
Ben tenimin pürüzsüz ve porselen bir görüntü oluşturmasına özen gösteririm. Tende de özellikle sivilce izleri, yorgun ve yogun gözaltları,kızarıklıklar sevdiğim bir görüntü değil malesef..Bu palet ayrı ayrı ürün almaktansa bütün işlevi bir arada topladığım ürün oldu..
                             
                       
Ürünü yorumlamam gerekirse;

Başlamadan önce yukarıdaki görüntü için kusura bakmayın, iyice bitirmiş ve birbirine karıştırmışım:)
Ben ilk başta ambalajından bahsetmek istiyorum.. Pek hijyenik olmayan bir ambalaj da oluşu ve renklerin birbirine girme ihtimali yüksek olması olumsuz tek özelliği oldu benim gözümde..
4 tane farklı renkten oluşuyor ve bunların her birinin işlevi farklı. Gelin biraz da bunlardan bahsedelim:)


1-Brightens: Bu kısım somon, açık pembe bir renk olarak, gözaltı morluklarını kapatıp aydınlık bir görünüm sağlıyor.

2-Neutralizes : Yeşil renkte olan kısımdır sivilce ve kızarıklık olan bölgedeki izlerimizi kapatmamızı sağlıyor

3-Highlights :Beyaz olan kısım, highlitter olarak kullanılıyor ve aşırı parıl parıl olan renk , aydınlatıcı olarak kullanmamızı sağlıyor.

4-Covers : Görmüş olduğunuz üzere bitirmiş olduğum turuncu kısım ise, yüksek kapatıcı olarak kullanılıyor.
Kullandığım bu paletten kısaca bahsetmem gerekirse, gerçekten bir çok işlevi olup gayet ekonomik bir üründür. Bayadır kullanıyorum. Kısaca bahsetmem gerekirse pembe renk gözaltını gayet iyi nötrlüyor yeşil renkte olan ucu kırmızı sivilcemizi zıt renkle kapatıp üzerine fondotenle o rengi kamufle ediyor. Gelelim highlights a , gayet başarılı ve iddialı bir highlitter.. Işıl ışıl parlıyorsunuz.Ve en sevdiğim olan covers olarak adlandırılan adeta bitirdiğim turuncu olan kısım bir harika. Yüksek kapatıcılık sağlamakta ve renk eşitsizliği renk farklarını ortadan kaldırmaktadır. Şiddetle tavsiye ediyorum ve dipnot geçmek istiyorum ; cildiniz kuruya dönükse biraz pütürlenmelere sebep olabilir, bunu kullanmadan önce cildinizi iyice nemlendirip uygulayın emin olun çok beğeneceksiniz. 
Güzellikle kalın hoşça kalın :))

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beaulis Zıp İt Likit Mat Ruj

Loreal Paris True Match Fondöten

BEAULİS MİNİ PALETTE LİPSTİCK KİTİ