Urban Care Shake Repair


Herkese merhaba 💜

Sizlerle senelerdir saç rutinimden hiç ayırmadığım bir ürünle başlamak istiyorum.
Urbancare, herkesce bilinen bir marka olmakla birlikte, genelinin sevdiği ürünlerle tanınmıştır. En sevilen ürünlerinden biride Shake Repairdir.Benim en çok kullanmış olduğum onarıcı bakım ve düzleştirici etkisi olandır.

Shake Repair ürününün vaatleri şu şekildedir;

- Zor şekil alan ve kabaran saçlar hedefler,saçların yatıştırılmasını sağlar.

- Süt proteinleri ve bitkisel keratin ile yıpranmış parlaklığını yitirmiş saçların onarılmasını ve parlaklık ve yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur.

- 12 yararlı aminoasitler saçtaki keratinli dokusuna etki ederek uzun süreli bakım sağlamasıdır.

Benim yorumlamam şu şekildedir;

Kullandığım anda saçımda hissettiğim yumuşaklık, ısıdan koruma, kırılmayı önleme 2 şişe bitirmeme sebeptir. Kabarmasını önlediği vaatleri arasındaydı, gayet başarılı kabarmayı önlüyor ve bakım sağlıyor.

Sıra geldi kokusuna, ki bu kısmı fazlasıyla göreceli. Ürün yoğun bir şekilde milkshake kokuyor ve gün boyunca koku çevrenizdekiler tarafından “çok güzel kokuyorsun” gibi cümlelerle güzelleşiyor ve uzun süre kokusu kalıyor. Gün içerisinde sürekli hissedebileceğiniz bir koku.

Köpüğün yapısı ise oldukça yoğun. Elinize sıktığınızda köpük formunu korumaya devam ediyor.Normal şekillendirici ürünler gibi  köpüğü elinizde kısa sürede erimiyor aynı şekilde kalıyor.

Kullanımına gelecek olursak, önce şişesini çalkalayıp sonra ters çevirerek avucunuza bir miktar sıkıyorsunuz. Nemli ya da kuru saça uygulayabilirsiniz. Kuru saça uygulanabilir olması gün içerisinde saçınıza yeniden enerji katmak ve gün boyu hoş kokmanızı sağlamak için kullanmanızı sağlıyor.Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beaulis Zıp İt Likit Mat Ruj

Loreal Paris True Match Fondöten

BEAULİS MİNİ PALETTE LİPSTİCK KİTİ