PALETTE 10.1 KÜLLÜ AÇIK SARI

Herkese merhaba❤

Bugün sizlere renk açıcı kullanmadan sarı saçlarımı nasıl boyadığımı anlatmak istiyorum.
Evet, sarı saaç✌ Her genç kızın hayali olan saç rengi ..
Senelerce kuaförlere gidip, istediğimiz saç rengine asla sahip olmadığımız ve üzerine saatlerce vakit kaybettiğimiz yerler.. Ben kendi adıma bu duruma bir dur dedim ve  çözümü araştırarak, öğrenerek 1 senedir kendi kendime saçlarımın ne kadar sürede açılıp istediğim sarı saça dönüştüğünü görerek öğrendim ve bu deneyimlerimi sizle paylaşma vakti geldiğini düşündüm.Şunu da söylemeden geçemem er saçta aynı etkiyi verebilme garantisini veremem.Siyah saça uygularsanız aynı etkiyi alabilir misiniz onuda bilemem. 

PALETTE 10.1 KÜLLÜ AÇIK SARI


Koyu kahve olan saçlarımı renk açıcı kullanmadan  açık kumrala dönüştüren saç boya markasından bahsetmek istiyorum. PALETTE 10.1 KÜLLÜ AÇIK SARI.

PALETTE 10.1 KÜLLÜ AÇIK SARI ÜRÜN VAATLERİ;

- Yoğun parlak renk sonucu
- Yoğun platin etkisi
- 4 tona kadar renk açmaPALETTE 10.1 KÜLLÜ AÇIK SARI YORUMLAMAM ;

Koyu kahve olan saçımı gayet güzel açıp parlak bir görüntü elde etmeme sebep oldu. 
Yoğun platin etkisi konusunda saçlarımın uçları platin daha fazla platin rengine dönüştürmedi
4 tona kadar açma vaadini de yerine getirdi ve çok memnun kaldım..

Yukarıda görmüş olduğunuz renk, sarı saçın en sevilen renk tonudur. Ve bunu elde etmeye çalışan bir çevremde bir sürü kişi var.Gördüğünüz renge ulaşmak için bu boyanın içerisine kullandığım ufak bir tüyo var bunun sebebi ise sürekli sarı saç rengine boyadığım için bir süre sonra renginde bir akma söz konusu oluyor ve bu renk kendini turunculaşmaya bırakıyor, bu benim nefret ettiğim bir görüntü oluşturuyor. Bu yüzden içerisine kullandığım  ürün bu turunculaşmayı yok ediyor bunu bir sonra ki paylaşımda da yayınlayacağım. Sadece bu ürünü kullanıp sarı saçı elde edebilirsiniz ama benim gibi içerisinde kumrallık barındıran renkle daha masum görünmek isterseniz bir sonra ki paylaşıma gözatmanızı tercih ederim .. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beaulis Zıp İt Likit Mat Ruj

Loreal Paris True Match Fondöten

BEAULİS MİNİ PALETTE LİPSTİCK KİTİ