MAYBELLİNE BROW PRECISE FIBBER FILLER KAŞ MASKARASI


Herkese merhaba :)

Bugün sizlerle uzun zamandır denediğim ve ambalajından da görmüş olduğunuz gibi isimleri dahi gözükmeyip artık bitmek üzere olan en sevdiğim ürünlerden bir diğerini paylaşıyorum..
Bireylerin yüzünü ortaya çıkaran ve bakışları etkileyen bilindiği üzere kaş yapısıdır. Ve sizlere severek kullanacağınız bu kaş ürününden bahsedeceğim . Maybelline nin her ürünü harika ama bu ürün bambaşka ''MAYBELLİNE BROW PRECISE FIBBER FILLER KAŞ MASKARASI''..

Ürünün vaatlerine gelecek olursak;

-Brow Precise Fiber Filler Fiber İçerikli Kaş Maskarası ile sadece tek adımda kaşlarındaki boşlukları fiberlerle doldurabilir, kaşlarını şekillendirebilir ve sabitleyebilirsin
-Brow Precise Fiber Filler kaşları dolduran özel fırçaya ve kaşlara hacim verici fiberler içeren jel formüle sahiptir.

Benim yorumlamam ise;

Ürün vaatlerini kesinlikle yerine getiriyor, kaşlardaki boşlukları doldurup kolayca sabitliyor.İçerisinde mikro fiber kıllar mevcut. Yapısı,şekli,uygulanışı diğer kaş maskaralarından oldukça farklı.Göründüğü gibi fırçasının etrafı minik dişlerle dolu ve bu dişler kaşı taramakta oldukça başarılı. içerisinde saçak saçak fiber kıllar mevcut, bu fiber kıllar kaşınızın boşluklarına tutunup sabitleniyor ve kaşınızı da doldurmayı sağlıyor.Kaşlarınızın üzerine yapışarak daha dolgun görünmesini istiyorsanız iindirimde koşarak alın. Benim kaşlarım seyrek değil, aşırı dolgun da değil. Ürünü kendi kaşlarımda gayet başarılı buldum ve severek kullandım..
 İndirimsiz fiyatı 39.99 TL. İhtiyacınız varsa mutlaka alın .. Hoşça kalın..

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beaulis Zıp İt Likit Mat Ruj

Loreal Paris True Match Fondöten

BEAULİS MİNİ PALETTE LİPSTİCK KİTİ