L'oreal Paris Mucizevi Cilt Bakım YağHerkese Merhaba❤ 

Cilt bakımda kullandığım kil maskesini bir önceki yazımda sizlerle paylaşmıştım. Yine cilt bakım ürünlerinden devam etmek istiyorum. L'oreal Paris Mucizevi Cilt Bakım Yağ sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Ürünün özellikleriyle başlayıp vaatleriyle  devam edicem ve en son kendi yorumum olacak, başlıyorum.


L'oreal Paris Mucizevi Cilt Bakım Yağı


L'oreal Paris Mucizevi Cilt Bakım Yağ Özellikleri

      L'oreal Paris anti-oksidan özellikleriyle bilinen 8 temel yağı (Lavanta, Gül, Mercanköşk, Papatya, Biberiye, Portakal, Sardunya ve Lavandin ) ve besleyici özellikleriyle bilinen 2 yağla harmanlanmış. Toplamda 10 bitkisel yağ bulunduruyor. Mucizevi yağ cildi besleyerek ve nemlendirerek, cildin ışıltısını ve pürüzsüzlüğünü geri kazandırır. Aromatik bir kokuya sahip.

L'oreal Paris Mucizevi Cilt Bakım Yağ Yorumum

L'oreal Paris Mucizevi Cilt Bakım Yağ on bitkisel yağ ile oldukça güzel bir ürün ben beğendim. Kullandığım anda ürün hemen emiliyor ve yağlı his bırakmıyor, saniyeler içinde bu yağı sürüp sürmediğinizi anlamıyorsunuz. Sabah cildinizi temizledikten sonra da baz olarak kullanabilirsiniz. Günlük nemlendirici kremin içine karıştırıp kullandığım zamanlar oluyor öyle de kullanabilirsiniz. Çok kuru gelen cilt ürünlerle karıştırıp ( bb krem, fondöten ...) parlak bir bitiş sağlayabilirsiniz. Çok fazla parlak, aydınlatıcı görünüm sağlıyor bu özelliği harika bence.

Sizler ne düşünüyorsunuz ? Kullananlar benim kadar memnun mu merak ediyorum ...Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beaulis Zıp İt Likit Mat Ruj

Loreal Paris True Match Fondöten

BEAULİS MİNİ PALETTE LİPSTİCK KİTİ