Kil MaskesiHerkese Merhaba ...

Cilt bakımda kullandığım kil maskesini sizlerle paylaşmak istiyorum. Ayrıca sıkça kullandığım ve gayet memnun kaldığım ürünün yorumunu yazının devamında okuyabilirsiniz. Şimdi kil maskesinin yüzümüz için öneminden bahsetmek istiyorum ;

Kil maskesi ciltteki gözenek problemine iyi gelen başlıca cilt bakım ürünlerindendir. Haftada iki ya da üç kez cildiniz hassaslığına göre mutlaka yapılması gereken cilt bakımları başında gelir.

Ürünün Vaatleri ;

- Doğal ürün olduğu doğal minareller bulundurduğu ,

- Yüzde ve vücutta bulunan siyah nokta, akne ve sivilcelerin temizlenmesinde kullanılabileceği ve etkili olduğu ,

-  Doğal olduğu için cildi besleyeceği, cildin nefes almasını sağlayacağı,

- Saç bakımında da kullanılabileceği, saçı besleyip beyazlamayı önlemesi ve parlaklık verebileceği kil maskesinin vaatleri arasındadır.


DOĞANA ALTUN KİL MASKESİ

Benim Yorumum Şu Şekilde ;


Cilt bakımımda kil maskesini haftada iki kez kullanıyorum. Gözenekler ciddi derece küçülüyor. Ciltteki fazla yağın emilmesini sağlıyor. Düzenli kullanıldığında sivilce oluşumunu engelliyor. Saç bakımında kullanmayı tercih etmedim belki aramızda kullananlar vardır. 

Ben Şu Şekilde Kullanıyorum ;

Herhangi bir kasenin içerisine (ben fotoğraftakini kullanıyorum) paketi 250 gram olan kili ardından suyu döküyorum ve iyice karıştırıyorum. Karışım koyu hale geldiğinde yüzüme sürüyorum 5 dakika bekledikten sonra ılık suyla yıkıyorum. Yıkadıktan sonra mutlaka nemlendirici kremimi sürüyorum.Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beaulis Zıp İt Likit Mat Ruj

Loreal Paris True Match Fondöten

BEAULİS MİNİ PALETTE LİPSTİCK KİTİ