NOTE MİNERAL CONCEALER

Herkese merhaba
Bugün sizlerle paylaşmak istediğim makyaj ürün ''Note Mineral Concealer''..
Note markası şu sıralar diğer markalara nazaran uygun fiyatlı oluşu ve ürünlerinin gayet iyi kaliteye sahip olması sebebiyle gözleri üzerine çekmiştir. Birçok ürünün kullanıp deneyimlediğim bu markanın sizlere bugün concealer ı anlatacağım,hadi gelin hep beraber inceleyelim :)
İlk önce ürünün vaatlerine gelecek olursak;

-İçeriğinde bulunan doğal mineraller ile hassas göz çevresini nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur. -Yüksek kapatıcı özelliği ile göz çevresini aydınlatarak doğal bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Benim yorumum ise;
Note mineral concealer sıvı ve yoğun bir yapıya sahip bir concealer. Ambalajı metal bir apliktörden oluşmakta ve bu sayede gözaltlarınıza soğuk bir etki bırakmaktadır. Bu aplikatörün olumsuz özelliği kontrol edemeyip fazla sıkılmasıdır. Bu yüzden dikkatli davranılmalıdır.Ürün pembe alt tonlu olup sarı alt tonlulara çok açık kalacaktır.En güzel özelliği sph 15 içermesidir.
Kullandığım bu conceler, pudralı ,yoğun,pembe alt tonlu ve bana hiç uygun değil. Gözaltlarınız kuruysa dolma yapacak ve saatler sonra çatlama yapacaktır. Kapatıcılık özelliği yüksektir.Yağlı bir cilt tipiniz varsa ve gözaltlarınız yoğun bir morluğa sahipse altına bir collector kullanıp bu ürünü uygulamanız porselen bir etki yaratır. Paraben içermez ve dermotolog tarafından test edilmiştir.İndirimsiz fiyatı :64.95 TL . İndirimde bir bakın derim.. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beaulis Zıp İt Likit Mat Ruj

Loreal Paris True Match Fondöten

BEAULİS MİNİ PALETTE LİPSTİCK KİTİ