Gündelik Makyajın 5 Sırrı


Herkese Merhaba :)


Gündelik bir makyaj yapmak için 5 sırrı izlerseniz, doğal olarak güzel görünebilirsiniz. Kusursuz ve taze makyaj için bu ipuçları, makyaj kullanmamış gibi görünmenizi sağlar. Böylece, insanlar size baktıklarında sizi doğal olarak güzel arayacaklar. Bu nedenle, herhangi bir gecikme olmadan, günlük doğal bir makyaj elde etmek için en iyi 5 sırrı inceleyelim:

Gündelik Makyaj Sırları

1. Cildinizi mükemmelleştirin : İlk önce cildinizi mükemmelleştirmelisiniz. Bunun için yüzünüzü iyi bir temizleyici ve küçük bir bezle nazikçe yıkayın. Bu adımın ardından makyajın yüzünüze mükemmel bir şekilde karışmasını sağlar. Bu nedenle, bu doğal makyajın ilk ve en önemli adımıdır.

2. Cildinizi nemlendirin ve cildinizin tonunu bile düzeltin : Bu adımı atmanın en doğal yolu, güneş koruması içeren renkli bir losyon kullanmaktır. Tam olarak cildinize tam olarak uyması gerekmez. Losyonu normal bir nemlendirici gibi uygulayın.

3. Kusurları gizleyin : Göz çevresinin altındaki karanlığı gizlemek için pigment bakımından zengin bir kapatıcı kullanmalısınız. Kapatıcının asasını gözlerinizin altına yerleştirin ve ardından düzgün bir şekilde karıştırmak için hafifçe parmağınızla hafifçe vurun. Lekeleri örtmek için ince tabakalar halinde kurulayın ve karıştırın.


4. Toz kullanın : Cildiniz yağlı ise, yağ emici bir toz kullanabilirsiniz. Bir fırça kullanın, tozunu alın ve dairesel hareketlerle hareket ettirin. Size harika bir örtbas eder.

5. Sıcak bir yanak rengi seçin : Pembelerde veya şeftalilerde krem allık kullanırsanız, cildiniz doğal ve zarif bir renk alır . Öte yandan, serin pembeler daha fazla makyaj gibi görünüyor. Bu nedenle, doğal makyaj için sıcak bir yanak rengi seçin.


Bu basit 5 ipucunu izlerseniz, her gün mükemmel doğal makyaj görünümüne kavuşabilirsiniz.
  

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beaulis Zıp İt Likit Mat Ruj

Loreal Paris True Match Fondöten

BEAULİS MİNİ PALETTE LİPSTİCK KİTİ