Essence Liquid İnk Eyeliner

Herkese merhaba :)

Bugün sizlere senelerdir elimden düşürmediğim ve bitmeden stokladığım bir üründen bahsedeceğim.
Günümüzde bütün makyaj malzemelerinin fiyatları aşırı yükselmeye başladı, çareyi uygun fiyatlı ve isteklerimizi karşılayabilecek bir ürün bulmakta çözüm arıyoruz.Ben de tercihimi Essence Liquid İnk Eyeliner dan kullandım Hadi gelin beraber inceleyelim.
Benim kullandığım waterproof olanı, bir de bu ürünün normal olanı var. Benim gözlerim hassas olduğu için en ufak bir rüzgarda gözlerim yaşarıp akma yapabiliyor bu yüzden senelerdir çareye suya dayanıklı olanı alıp terleyince yüzünüzü yıkadığınızda akma bulaşma yapmayan çok sevdiğim üründe buldum :)

                                             


Gelelim yapısı ve özelliklerine, fırçası ince olan bir eyeliner ve yeni başlayanlar için kullanımı gayet kolay. Gördüğünüz gibi ürün simsiyah ve kalıcılığı harika.✔️ Siz çıkarana kadar asla çıkmıyor. ✔️ Ambalaj olarak gayet güzel dökülme sorunu yaşanmıyor ve boyut olarak ise elleri küçük olanlar hiç zorluk çekmeyecek. :) Çok kolay şekil verip ince yada kalın eyeliner çekebilirsiniz.Sonuç olarak ben çok severek kullanıyorum ve elim başka ürünlere gitmiyor. Eyeliner arayışındaysanız bence koşarak almasınız. Essence indirime girmiyor bilginiz olsun fiyatı şuanda 19.99 TL  .. Bir sonra ki yazımda görüşmek dileğiyle ..

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beaulis Zıp İt Likit Mat Ruj

Loreal Paris True Match Fondöten

BEAULİS MİNİ PALETTE LİPSTİCK KİTİ